وارد پروفایل خود شوید و محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید ، بعد از آن افزودن به سبد خرید را کلیک کنید

پرداخت آنلاین توسط درگاه بانکی سایت

واریز انتقالی (کارت به کارت)

پرداخت در محل (بصورت نقد یا ارسال دستگاه پایانه سیار)

با توجه به تغییرات لحظه ای موجودی و قیمت کالاها به طور معمول حداکثر تا ۲ ساعت بعد از ثبت سفارش پاسخ استعلام سایت جهت تکمیل ثبت سفارش برای مشتریان ارسال می گردد. در صورت تایید سفارش توسط سایت ادامه مراحل خرید برای مشتریان گرامی فراهم می شود و در غیر اینصورت سفارش کنسل و علت آن به مشتری ارسال می گردد.

فروشگاه اینترنتی کاشانت به عنوان فروشگاه اینترنتی لوازم منزل جهت رفاه حال مشتریان خود، علاوه بر امکان ارسال عادی سفارش طی یک روز کاری، امکان ارسال فوری سفارش را نیز برای مشتریان خود فراهم نموده است. بر این اساس مشتریانی که به هر دلیلی تمایل به دریافت سفارش خود بصورت فوری دارند (به شرط اینکه خرید ایشان بین ساعت 8 الی 15 باشد)، می توانند با انتخاب این گزینه، سفارش خود را همان روز و در آدرس موردنظر خود دریافت نمایند. 

پس از ثبت نهایی و صدور فاکتور انکان تغییر آدرس و زمان ارسال وجود ندارد، لذا خواهشمندیم قبل از ثبت نهایی یک بار بصورت کامل آدرس و مشخصات را مرور بفرمایید.

در حال حاضر امکان کنسل کردن سفارش وجود ندارد

تحویل گرفتن کالا به منزله آن است که مشتری محترم کالا را از لحاظ سلامت ظاهری و فیزیکی تایید نموده است و کاشانت دیگر مسئولیتی در قبال مشکلات و ایرادات ظاهری کالا نخواهد داشت.

در حال حاضر امکان مرجوعی وجود ندارد